Ziņojums Nr. 8723

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.06 14:10
GPS koordinātes: 25.27316, 57.33211 +/- 4.8785m
Apstiprināts: 2020.10.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.07
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

17:46 6.10.2020 Nelegāls gaisa piesārņojums, nelegāli iekļūst privātīpašumā" Vecmesli".Valmieras vides dienests nav spējīgs ne identificēt piesārņojuma esamību nedz arī novērst nelegālās kriminālās darbības.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

informācija pieņemta zināšanai