Ziņojums Nr. 8722

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.06 12:10
GPS koordinātes: 24.11693, 57.02887 +/- 16.731m
Apstiprināts: 2020.10.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.12
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds nozaga plastikas konteineri, izmeta visu āra. Un izgāztuve kļūst arvien lielāka

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcijā (turpmāk - Inspekcija) 06.10.2020. saņemta sūdzība, kas reģistrēta vietnē �Vides SOS� ar ziņojuma Nr.8722 (sistēmas KAVIS uzdevuma Nr. 186796) par atkritumiem, kas atrodas Rīgā, bez adreses (kadastra Nr. 0100 113 0601, kadastra apzīmējums Nr.0100 113 0600). Inspekcijas amatpersona 08.10.2020. apsekoja sūdzībā norādīto teritoriju Rīgā, bez adreses un atbildīgajai personai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasību neievērošanu.