Ziņojums Nr. 8717

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.05 15:10
GPS koordinātes: 24.13772, 57.0224 +/- 5.36m
Apstiprināts: 2020.10.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.12
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

būvniecības procesā piegružota teritorija ar putuplastu, kas ilgstoši netiek sakopta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvās Inspekcijas amatpersona 08.10.2020. apsekoja sūdzībā norādīto teritoriju Rīgā, Briežu ielā, apskates laikā (pārbaude veikta atrodoties publiskā telpā), atkritumu uzkrāšanās (sūdzībai pievienotajā bildē redzamais putuplasts) netika konstatēta, līdz ar ko Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 “Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” pārkāpumi netika konstatēti.