Ziņojums Nr. 8715

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.10.05 14:10
GPS koordinātes: 23.67293, 56.93706 +/- 10.5m
Apstiprināts: 2020.10.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

sakrituši koki pēc vētras nosprosto pastaigu taku.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Jūrmalas pilsētas domei.