Ziņojums Nr. 8713

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.05 13:10
GPS koordinātes: 24.10777, 56.90168 +/- 6.7511m
Apstiprināts: 2020.10.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.07
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, pieteikums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien! Rīgas domes Administratīvajā inspekcijā (turpmāk � Inspekcija) 05.10.2020. saņemts Jūsu e-pasta sūtījums par nesakoptu nekustamā īpašuma teritoriju (atkritumi) Rīgā, bez adreses (Ozolciema ielas apkaimē). Tā kā vairākkārt ir ienākuša sūdzības par pašvaldībai piederošām teritorijām, informējam, ka Inspekcija jau 15.09.2020., atbilstoši kompetencei, apsekojusi norādīto teritoriju un konstatēja, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasības. Materiāli ar aizrādījumu par nepieciešamību veikt teritorijas sakopšanu tika nosūtīti Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai. Lai noskaidrotu detalizētāku informāciju par minētās teritorijas sakopšanu, lūdzam vērsties Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (kas atrodas Eduarda Smiļga ielā 46, Rīgā, LV -1002, e-pasts: ip@riga.lv.).