Ziņojums Nr. 8698

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.04 18:10
GPS koordinātes: 25.2734, 57.33226 +/- 48.0m
Apstiprināts: 2020.10.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.05
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

04.oktobrī 2020.gada 21.15 izvesta sudu muca .Cik ilgi vides dienests infiltres fekalijas blakus mūsu dzeramāi akai.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

informācija tiek pieņemta darbam