Ziņojums Nr. 8691

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.04 14:10
GPS koordinātes: 24.64188, 56.80804 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.10.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Blakus manam īpašumam jau

pagājušajā gadā un pirms 3 gadiem tika uzbērts nesaskaņots uzbērums, kurš tagad ietekmē manu īpašuma stāvokli. Tagad tiek vēl uz šī uzbēruma likti būvgruži.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ogres novada pašvaldībai.