Ziņojums Nr. 8689

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.04 12:10
GPS koordinātes: 24.09686, 56.7828 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.10.04
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.10.05
Atrisināts: 2020.10.15
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

McDonalds glāzes un citi atkritumi joprojam ir savās vietās!!! Ziņojumi 8401, 8402, 8405 nav sakopti! Bet Olaines novada inspektors paziņoja, ka viss ir sakopts! :-(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

sakopts, atkārtoti apsekots 14.10.2020.