Ziņojums Nr. 8687

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.04 09:10
GPS koordinātes: 24.24484, 57.00765 +/- 4.288m
Apstiprināts: 2020.10.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jaunciema gatve starp Ozolkalniem un pagriezienu uz Bukultiem, ezera pusē. Ļoti piecūkots un, liekas, jau ilgstoši

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai.