Ziņojums Nr. 8682

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.10.03 14:10
GPS koordinātes: 24.30299, 56.93813 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.10.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā ceļā starp Institūta ielu un kapsētu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts SIA Rīgas meži.