Ziņojums Nr. 8679

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.10.03 13:10
GPS koordinātes: 24.31809, 56.95484 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.10.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā pie ceļa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīs SIA Rīgas meži.