Ziņojums Nr. 8677

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Viesītes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.03 12:10
GPS koordinātes: 25.50792, 56.25032 +/- 4.7242m
Apstiprināts: 2020.10.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sezona noslēgta, pašvaldība, acīmredzot, nav savākusi. Zvēri izravējuši.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Viesītes novada pašvaldībai.