Ziņojums Nr. 8670

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.03 08:10
GPS koordinātes: 22.57589, 57.70801 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.10.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.03
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

tāds kā degvielas, eļļas piesārņojums pludmalē no Kolkas virzienā uz Rigu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Kolkas pagasta pārvaldes vadītājs A.Pinkens organizēja ziņojumā norādītās vietas apsekošanu. Apsekošanā konstatēts, ka nav novērojams naftas produktu piesārņojums. Austrumu vēja jūrā ūdens atkāpies un jūrā ieplūst ūdens no valkiem un strautiņiem. Tie ir izskalojumi no upju gultnēm.