Ziņojums Nr. 8664

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.02 12:10
GPS koordinātes: 24.16021, 56.92547 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.10.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Visa Krasta ielas garumā netiek tīrītas miskastes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.