Ziņojums Nr. 8660

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.01 14:10
GPS koordinātes: 24.18801, 56.95599 +/- 4.8749m
Apstiprināts: 2020.10.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.06
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

visa teritorija piesārņota, piemētāta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

. Rīgas domes Administratīvās inspekcijas amatpersona, atbilstoši kompetencei, apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un par konstatēto administratīvo pārkāpumu pret atbildīgo personu uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasību neievērošanu.