Ziņojums Nr. 8657

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.01 10:10
GPS koordinātes: 24.06648, 57.05122 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.10.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pastāvīgi izplūst kanalizācija ar raksturīgu smaku no daudzdzīvokļu ēkām. redzamās peļķes nekad neizzūd. Ir vēl vietas kur tas ir novērojams intensīvu lietusgāžu laikā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.