Ziņojums Nr. 8656

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.01 07:10
GPS koordinātes: 24.05318, 57.03768 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.10.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

labdien diemžel Lielupes iela neko nemainas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Rīgas pilsētas pašvaldībai