Ziņojums Nr. 8654

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.29 14:09
GPS koordinātes: 24.18669, 56.95772 +/- 4.9967m
Apstiprināts: 2020.09.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.01
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

30.09.2020. apsekoja nekustamā īpašuma teritoriju un konstatēja, ka īpašumam piegulošajā teritorijā netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� (turpmāk - Noteikumi) prasības, par ko Inspekcija īpašuma īpašniekam � juridiskai personai par Noteikumu prasību neievērošanu 30.09.2020. sastādīja un nosūtīja apskates protokolu.