Ziņojums Nr. 8653

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Siguldas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.29 10:09
GPS koordinātes: 24.87459, 57.16301 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.09.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.10.01
Atrisināts: 2020.10.08
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

tikko pļautā vietā atstāti mazi latvāņi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Apsekojot norādīto teritoriju, konstatēts, ka latvāņi ir rozetes stadijā, nav ziedoši latvāņi, latvāņu ierobežošanas pasākumi veikti. MK 14.07.2008. noteikumu Nr. 559 "Invazīvo augu sugas - Sosnovska latvāņa - izplatības ierobežošanas noteikumi" 26. punkts noteic, ja ar latvāni invadētajā teritorijā personai piederošajā zemes vienībā ir konstatēts latvāņa augs ar izveidojušos ziedkopu, tiek uzskatīts, ka latvāņa izplatības ierobežošanas pasākumi nav veikti.