Ziņojums Nr. 8652

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.29 10:09
GPS koordinātes: 24.09152, 57.0425 +/- 4.9612m
Apstiprināts: 2020.09.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Gan būvgruži, gan sadzīves atkritumi, kuri ierakti bedrē, tādā kā akā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai.