Ziņojums Nr. 8649

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.29 09:09
GPS koordinātes: 24.09967, 57.04626 +/- 4.8594m
Apstiprināts: 2020.09.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.09
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būvgruži mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Informācija no Rīgas pilsētas pašvaldības - Rīgas domes Administratīvā inspekcijā (turpmāk - Inspekcija) 29.09.2020. saņemta sūdzība, kas reģistrēta vietnē Vides SOS ar Nr.8649 par atkritumiem (būvgružiem), kas atrodas Rīgā, bez adreses (Brīzes ielā) kadastra Nr. 0100 120 1279. Inspekcijas amatpersona 08.10.2020. apsekoja sūdzībā norādīto teritoriju Rīgā, bez adreses (Brīzes ielā) kadastra Nr. 0100 120 1279, apskates laikā Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi, pārkāpumi netika konstatēti.