Ziņojums Nr. 8647

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.29 09:09
GPS koordinātes: 24.09183, 57.04028 +/- 5.0852m
Apstiprināts: 2020.09.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.06
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi, nedaudz piesārņota vieta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

2020.gada 1.oktobrī Rīgas domes Administratīvās inspekcijas amatpersona veica ziņojumā norādītās teritorijas apsekošanu, taču pēc norādītās informācijas atkritumu atrašanās vietu noteikt neizdevās.