Ziņojums Nr. 8646

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.29 08:09
GPS koordinātes: 24.09189, 57.04022 +/- 22.824m
Apstiprināts: 2020.09.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.06
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie kapiem izgāzti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Papldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

2020.gada 1.oktobrī Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju, un atbildīgajai personai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasību neievērošanu.