Ziņojums Nr. 8645

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.29 08:09
GPS koordinātes: 24.09143, 57.03987 +/- 4.8683m
Apstiprināts: 2020.09.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.06
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi izgāzti zaļajā zonā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

2020.gada 1.oktobrī Rīgas domes Administratīvās inspekcijas amatpersona apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju, un atbildīgajai personai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasību neievērošanu.