Ziņojums Nr. 8644

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.28 12:09
GPS koordinātes: 24.3089, 56.95983 +/- 1.8m
Apstiprināts: 2020.09.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Stopiņu novada pašvaldībai.