Ziņojums Nr. 8643

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.09.28 10:09
GPS koordinātes: 23.99767, 56.96374 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.09.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīgā pie Slokas iela 148, meža pusē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts SIA Rīgas meži.