Ziņojums Nr. 8637

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.09.27 11:09
GPS koordinātes: 27.12024, 56.07562 +/- 19.296m
Apstiprināts: 2020.09.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

netālu no autoceļa izmestas mēbeles, matrači

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.