Ziņojums Nr. 8633

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.27 08:09
GPS koordinātes: 23.40731, 56.99848 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.09.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi ienesti mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Engures novada pašvaldībai.