Ziņojums Nr. 8632

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.26 12:09
GPS koordinātes: 24.87719, 57.26088 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.09.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.02
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Apdzīvotā vietā (Inciemā) tiek regulāri piemēslots ar smakojošiem mēsliem, radot apkārtnē nepatīkamu smaku :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Tika veikta pārbaude noradītajā vietā, minētie fakti par piesārņojumu apstiprinājās. Pēc paskaidrojuma saņemšanas no zemes īpašnieka tiks lemts par lietas tālāko virzību