Ziņojums Nr. 8627

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.26 08:09
GPS koordinātes: 26.77696, 57.14142 +/- 19.0m
Apstiprināts: 2020.09.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.28
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

virca no fermas. plūst pa ceļu bez maz kā upe . visi auto smird

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Tuvumā esošā dzīvnieku novietne iepriekšējās dienās veikusi mēslu krātuves izvešanu, mēsli bijuši mitri un nolijis arī uz ceļa.
+
Ir veikti ceļa sakopšanas darbi 27.09.2020.