Ziņojums Nr. 8626

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.26 08:09
GPS koordinātes: 24.17745, 56.79563 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.09.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Plakanciema ceļšs. tikko izbērts. ir ķīmijas šķidrumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ķekavas novada pašvaldībai.