Ziņojums Nr. 8623

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.09.25 15:09
GPS koordinātes: 24.28001, 56.96894 +/- 4.5m
Apstiprināts: 2020.09.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

lūdzu, aizvediet. šajā vietā miskasti ieteiktu noņemt,lai cilvēki mežā neatstātu drazas. paldies!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts SIA Rīgas meži.