Ziņojums Nr. 8619

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.09.25 11:09
GPS koordinātes: 24.27371, 56.96316 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.09.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Samētāti atkritumi. Mežs, netālu no Biķernieku ielas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Precizēts - ziņojums pārsūtīts SIA Rīgas meži.