Ziņojums Nr. 8618

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.25 10:09
GPS koordinātes: 24.06042, 56.94204 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.09.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.29
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dreiliņu un Kristapa ielu stūrī

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

2020.gada 28.septembrī RD Administratīvā inspekcija aspekoja ziņojuma situācijas shēmā norādīto nekustamā īpašuma teritoriju Dreiliņu ielā 12, Rīgā. Netika konstatēta atkritumu uzkrāšanās.