Ziņojums Nr. 8614

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.09.25 05:09
GPS koordinātes: 24.30468, 57.00106 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.09.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kārtējā miskaste Berģu mežā :(

Apstiprinātāja komentāri

Palides, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- SIA "Rīgas meži"