Ziņojums Nr. 8603

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.24 14:09
GPS koordinātes: 25.27316, 57.33209 +/- 9.5786m
Apstiprināts: 2020.09.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.25
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

17:53 24.09.2020 Nelegālais piesārņojums turpina ieplūst privātīpašumā vecmesli.Piesārņojuma rezultātā izkāpjot no mašīnas un ieelpojot it kā tīro gaisu ir jāklepo no piesārņojuma radītā kairinājuma.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pieņemts zināšanai.