Ziņojums Nr. 8602

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.24 14:09
GPS koordinātes: 24.14726, 57.02477 +/- 4.7286m
Apstiprināts: 2020.09.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Municipālās ielas galā kāds izlēma izveidot mini atkritumu poligonu. Kam tas būtu jāvāc?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai