Ziņojums Nr. 8598

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.24 10:09
GPS koordinātes: 25.27306, 57.33209 +/- 24.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.24
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šeit nav vides dienesta atkritumu poligons. Izsniedzat atļaujas, tad arī kontrolejiet lai jūsu operators iekļaujas LR Likumu ietvaros.

Apstiprinātāja komentāri

Jūsu ziņojums atstāts bez izskatīšanas, jo iesniegums nav saprotams