Ziņojums Nr. 8593

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.09.24 08:09
GPS koordinātes: 24.2803, 56.96893 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.09.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Turpat netāu no 25.09 notikuma vietas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.