Ziņojums Nr. 8592

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.09.24 07:09
GPS koordinātes: 24.2784, 56.96783 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.09.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

24.09 pamanīju izmestus atkritumus. Katru rītu dodos šeit peldēties ar bērnu. 23.09 vēl nebija

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts SIA Rīgas meži.