Ziņojums Nr. 8584

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.09.23 15:09
GPS koordinātes: 23.78506, 56.58344 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.09.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgāzti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.