Ziņojums Nr. 8581

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.23 15:09
GPS koordinātes: 24.11774, 56.9988 +/- 12.001m
Apstiprināts: 2020.09.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.23
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tvaika iela 4-10, Rīga. Smird jau otro dienu, pēc gumijas. Nevar paelpot, kur skatās atbildīgie dienesti. Kā var šādu situāciju jau gadiem nerisināt!

Apstiprinātāja komentāri

Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!