Ziņojums Nr. 8579

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.23 15:09
GPS koordinātes: 24.23743, 56.9513 +/- 3.216m
Apstiprināts: 2020.09.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.01
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pēc Lidl loģistikas uzbūves atstātas mantas/miskastes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

30.09.2020. apsekoja nekustamā īpašuma Bez adreses (Ulbrokas ielā), Rīgā (kadastra Nr. 0100 092 2523) teritoriju un konstatēja, ka tā uzturēšanā netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� (turpmāk - Noteikumi) prasības, par ko Inspekcija īpašuma īpašniekam � Rīgas pilsētas pašvaldībai (Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai) par Noteikumu prasību neievērošanu 30.09.2020. sastādīja un nosūtīja apskates protokolu.