Ziņojums Nr. 8578

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.23 15:09
GPS koordinātes: 25.2731, 57.33212 +/- 29.963m
Apstiprināts: 2020.09.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.25
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

18:04 Gaisa nelegāls piesārņojums no skursteņa vēja nests piesārņotais gaiss nelegāli iekļūst privātīpašumā Vecmesli ar Valmieras vides dienesta atbalstu, kurš isniedz pretlikumīgas atļaujas aizskart privātīpašumu un nodarīt kaitējumu veselībai.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Jūsu sniegtajās fotogrāfijās redzams, ka no skursteņa nenāk dūmi. Līdz ar to nav skaidri saprotams, kāda veida piesārņojums no tā izplūst. Sūdzība tiek uzskatīta pa nepamatotu.