Ziņojums Nr. 8545

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.22 08:09
GPS koordinātes: 24.10019, 56.9339 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.09.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.23
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

22.09.2020. saņemts Jūsu e-pasta sūtījums par atkritumiem Jelgavas ielas 18 īpašumā, Rīgā. Inspekcijai iesniegumā minētā teritorija jau ir zināma. 10.09.2020. teritorija ir apsekota un pieņemts lēmums par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu.