Ziņojums Nr. 8537

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.21 09:09
GPS koordinātes: 24.141, 56.97524
Apstiprināts: 2020.09.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.22
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīga, Ieroču un Lejas ielas krustojums.nojauktas garāžas un jau 2 mēnešus nav izvesti būvgruži no nenožogotas teritorijas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Rīgas pašvaldības policija ir uzsākusi Administratīvā pārkāpuma lietvedību.