Ziņojums Nr. 8524

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.09.20 16:09
GPS koordinātes: 24.43377, 57.01503 +/- 4.5853m
Apstiprināts: 2020.09.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā atstātas riepas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- SIA "Rīgas meži"