Ziņojums Nr. 8521

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.20 14:09
GPS koordinātes: 24.07918, 56.94902 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.09.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vecu drēbju un citu atkritumu kaudze.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Rīgas pilsētas pašvaldībai