Ziņojums Nr. 8520

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ādažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.20 11:09
GPS koordinātes: 24.31407, 57.07939 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.09.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža ļoti daudz atkritumu, pudeļu. Foto neredz, cik daudz.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ādažu novada pašvaldībai.