Ziņojums Nr. 8516

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.20 10:09
GPS koordinātes: 24.12656, 57.01854 +/- 19.0m
Apstiprināts: 2020.09.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.06
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ezera ielā ir stipra naftas vai gāzes smaka - varbūt, no ostas teritorijām vai no stāvējošiem ilgāku laiku pārbrauktuvē kravu vilcieniem. Mājās nevar elpot. Ezera 1.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pārvalde veica pārbaudi Objektā. Pārvalde nekonstatēja traucējošu smaku. Apkārtējā gaisa fonā ir jūtama naftas produktiem raksturīga smaka, kas nāk no vilcinu cisternām, kuras pārbaudes brīdī tika pārvietots.